Projekty graficzne

Kompleksowa kreacja

SPÓJNY WIZERUNEK

Kompleksowa obsługa Twojej firmy w jednym miejscu to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Ale równie ważnym aspektem jest spójny wizerunek tworzonych materiałów marketingowych. Dzięki nam Twój biznes zyska własny charakter, który wyróżni Cię na tle konkurencji.

Logotyp

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Odświeżymy istniejące logo bądź zaprojektujemy zupełnie nowy logotyp, który bez słów zdefiniuje Twój biznes. Łatwo zapamiętywalny i rozpoznawalny, w nowoczesnej, przejrzystej formie – będzie pracował na Twój sukces wszędzie, gdziekolwiek się pojawi.

Wizytówki i papier firmowy

Detale mają znaczenie. Doskonale zaprojektowane materiały biurowe codziennego użytku sprawią, że Twoja firma będzie postrzegana jako profesjonalna, godna zaufania i odpowiedzialna za swój wizerunek.

Materiały reklamowe

Od broszury skrojonej na miarę po elegancki katalog. Działamy kompleksowo – doradzimy najlepsze rozwiązania, zaprojektujemy grafikę i wypełnimy ją treścią. Gotowe materiały wydrukujemy i dostarczymy pod wskazany adres.

Opakowania i etykiety

Dobre produkty zasługują na najlepszą oprawę. Wiemy, jak wpłynąć na decyzje zakupowe Klientów za pomocą odpowiedniego doboru kolorów, znaków i słów. Zaufaj naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie.

Reklama zewnętrzna

Czy wiesz, że każda złotówka zainwestowana w ten rodzaj reklamy zwraca się aż trzykrotnie? Daj się zauważyć! Projektujemy skuteczną reklamę wielkoformatową – billboardy, banery, plakaty, szyldy, kasetony. Oklejamy auta i witryny.