Sklepy internetowe

tworzymy efektywną sprzedaż

TYLKO DOBRA OFERTA SPRZEDAJE PRODUKT

 Wiemy jak powinna wyglądać efektywna sprzedaż w Internecie. Naszym Klientom oferujemy szereg narzędzi do ekspozycji produktu i zarządzania sprzedażą. Poniżej opisaliśmy te najważniejsze.

Elastyczna konfiguracja sklepu

Zyskaj pełną kontrolę nad sklepem przy pomocy intuicyjnego panelu CMS. Wraz z rozwojem Twojego biznesu, dowolnie rozbudujesz go o kolejne funkcje.

Warianty produktów

Ciesz się najwyższą użytecznością sklepu dzięki możliwości precyzyjnej konfiguracji różnych wariantów produktu, takich jak np. kolor, rozmiar czy waga. przykład

Sklep w telefonie

Czy wiesz, że w 2016 r. aż 41% klientów e-commerce dokonało zakupów przy użyciu smartfona? Zadbamy, aby Twój sklep był w pełni dostosowany do urządzeń mobilnych.

Social Media

Pomożemy dotrzeć do nowych Klientów i budować świadomość marki za pomocą mediów społecznościowych. Połączymy Twoją witrynę z profilami social mediów.

Konfiguracja przesyłek

Możesz skonfigurować kilka metod wysłania produktów. Określisz w nich cenę względem wagi produktu oraz nadasz inne cechy odpowiednie dla danej firmy kurierskiej.

Allegro i inne narzędzia

Skonfigurujemy Twój sklep z Allegro, BaseLinkerem lub innymi narzędziami niezbędnymi do prowadzenia aktywnej sprzedaży w Internecie.

Stałe wsparcie techniczne

Przeszkolimy i pomożemy w zarządzaniu treścią na Twojej stronie. W razie kłopotów zapewniamy szybką pomoc techniczną drogą mailową lub przez telefon.

Projektowanie graficzne

Odświeżymy obecne lub stworzymy nowe logo, które trafnie zdefiniuje Twoją markę. Zaprojektujemy niezbędne materiały reklamowe tak, aby wizerunek Twojej firmy był atrakcyjny i spójny.

Robot do zatowarowania sklepu

Błyskawicznie zorganizujesz asortyment w sklepie. Napiszemy skrypt, który automatycznie zaimportuje produkty pochodzące ze strony Twojej hurtowni lub producenta.

Kompletna kreacja w e-commerce

Zadbamy o profesjonalny wygląd oferty w Twoim sklepie. Zajmiemy się fotografią produktową i stworzymy unikalne opisy produktów, skuteczne z punktu widzenia marketingowego i pozycjonowania.

Hosting za 0 zł

Zleć nam stworzenie strony internetowej lub e-sklepu, a otrzymasz darmowy hosting przez rok – w prezencie!

 sklepy internetowe prezentacja wideo

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Opisz nam w kilku słowach jak powinna wyglądać Twoja strona internetowa.
Pozostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy, omówimy projekt i przedstawimy kosztorys.